Tıkalı boru açma işlemlerini özel cihazlarıyla birlikte talep ettiğiniz gün ve saatte belirttiğiniz yere gelen ekipler gerçekleştiriyor. Teknik donanıma sahip elemanlarını sizler için gönderen firmamız, tıkalı olan borularınızı aynı gün içerisinde açıp tekrar kullanmanızı sağlıyor.Tıkalı olan bölgenin belirlenmesiyle kırmadan temizlenme işlemine geçilmektedir.
Ev ya da iş yerinde zaman zaman boruların çok kullanılmasından dolayı, bireysel hatalardan ya da tesisatla alakalı bir döşeme sorunundan tıkanıklıklar yaşanabilir. Tıkalı boru açma işleminde de eskiyen su borularınız, sızdıran bölge belirlenir. kısa süre içinde 205 bar basınçlı su jeti ile açılır.
Uygun fiyat seçenekleri sunan firmayla çalışarak elinizi hiç bulaştırmadan ve kendi başınıza yapacağınız yöntemler başka sorunlara yol açmadan, kaliteli bir hizmet alabilir, kolayca tıkalı olan borunuzu açtırabilirsiniz.
Tıkalı Boru Açma Alanında Başlıca Yaptığımız Hizmetlerimiz Şunlardır.
Alanya kanalizasyon  açma
Alanya balkon gideri açma
Alanya su kaçağı bulma
Alanya su tesisatı
Alanya kanalizasyon alt yapı
Alanya logar içi temizlik
Alanya gider borusu açma
Kamera  Görüntülü kanal açma
Tıkalı olan kanalların özellikle yaz aylarında yaydığı kötü koku ve mikroplar, çevrenizin ve sizin sağlığınızı olumsuz etkiler.Gider Açma Kameralı Tespit makineleri ve tespit cihazları, tıkanan ana giderlerin açılmasındaki en etkili çözümdür.

© 2016 Elçi Ticaret